Jak kupować

Proste-zakupy-na-JakaTorebka-pl

Proste zakupy na JakaTorebka.pl

Uproszczenie i usprawnienie procesu zakupu jest jednym z najważniejszych założeń funkcjonowania sklepu JakaTorebka.pl. Dlatego zakupu można dokonać bardzo łatwo i szybko.

By złożyć zamówienie, nie trzeba być wcześniej zarejestrowanym klientem, ani rejestrować się podczas zakupu.

Wystarczy, po umieszczeniu wybranego artykułu w koszyku, wybrać sposób dostawy i rodzaj płatności, kliknąć "Potwierdź zakup" i w następnym kroku wybrać opcję "Złóż zamówienie", pomijając proces rejestracji. Następnie podajemy dane do faktury i adres, pod który ma zostać dostarczona przesyłka, klikamy "Podsumowanie" i po sprawdzeniu poprawności wszystkich danych składamy zamówienie klikając "Potwierdzam zakup". Zamówienie zostało złożone, a my na podany adres e-mail wysyłamy potwierdzenie przyjęcia zamówienia z informacjami dotyczącymi Twojego zamówienia. 

Całość przebiega naprawdę szybko i sprawnie.

Jeżeli w trakcie zamówienia została wybrana forma płatności "Płatności elektroniczne" lub Przelew natychmiastowy" - finalizując zamówienie zostaniesz automatycznie przekierowany do panelu płatności elektronicznych obsługiwanego przez odpowiedniego operatora płatności gwarantującego natychmiastową bezpieczną płatność. 

Jeżeli została wybrana forma "Wpłata na konto" - zostaną wyświetlone dane do dokonania płatności. Ta forma jest polecana szczególnie osobom posiadającym konto internetowe w IdeaBanku. Płatność zostanie natychmiast zarejestrowana na naszym koncie i umożliwi niezwłoczne przyjęcie zamówienia do realizacji.

Osoby wykonujące przelew z innego banku mogą - w celu przyspieszenia realizacji zamówienia - przesłać potwierdzenie przelewu na nasz adres e-mail: biuro@jakatorebka.pl. W innym wypadku realizacja zamówienia rozpocznie się dopiero w momencie zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym.

Jeżeli została wybrana forma "Pobranie" - płatność zostanie dokonana u kuriera bądź w paczkomacie, w momencie odbioru zamówionej przesyłki.

Zakupy na raty możliwe są przy zamówieniach powyżej 300 zł. Wówczas wybierając opcję "Płatności elektroniczne (DotPay)" możemy z proponowanych systemów płatniczych wybrać "mRaty" obsługiwane przez mBank lub "Zakupy na raty z DotPay" obsługiwane przez AliorBank.

Zobacz jak przebiega wygodna i bezpieczna płatność online na JakaTorebka.pl. 

---------------------------------------------

Jak kupować  - www.jakatorebka.pl

   

Kalkulatory kredytowe, dzięki którym możesz od razu sprawdzić wysokość rat:

Kalkulator kredytowy mBanku

Kalkulator kredytowy DotPay - AliorBank

 

Wszystkie dostępne sposoby płatności opisane są w zakładce "Sposoby płatności"

 

Naszym klientom polecamy zamówienie z rejestracją, które nie trwa dłużej, a umożliwia dodatkowo zarejestrowanym klientom sklepu otrzymanie szeregu korzyści, o których będą informowani poprzez wiadomości e-mail (po zapisaniu się do newslettera). Przy czym gwarantujemy, że nie będziemy zasypywali Was lawiną informacji. Zarejestrowani klienci mają możliwość wglądu w historię swoich zakupów, uzyskania stałych indywidualnych rabatów itp.

Produkty w najlepszych cenach
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl