Jak kupować

Proste-zakupy-na-JakaTorebka-pl

Proste zakupy na JakaTorebka.pl

Uproszczenie i usprawnienie procesu zakupu jest jednym z najważniejszych założeń funkcjonowania sklepu JakaTorebka.pl. Dlatego zakupu można dokonać bardzo łatwo i szybko.

By złożyć zamówienie, nie trzeba być wcześniej zarejestrowanym klientem, ani rejestrować się podczas zakupu.

Wystarczy, po umieszczeniu wybranego artykułu w koszyku, wybrać sposób dostawy i rodzaj płatności, kliknąć "Potwierdź zakup" i w następnym kroku wybrać opcję "Złóż zamówienie", pomijając proces rejestracji. Następnie podajemy dane do faktury i adres, pod który ma zostać dostarczona przesyłka, klikamy "Podsumowanie" i po sprawdzeniu poprawności wszystkich danych składamy zamówienie klikając "Potwierdzam zakup". Zamówienie zostało złożone, a my na podany adres e-mail wysyłamy potwierdzenie przyjęcia zamówienia z informacjami dotyczącymi Twojego zamówienia. 

Całość przebiega naprawdę szybko i sprawnie.

Jeżeli w trakcie zamówienia została wybrana forma płatności "Przelewy24.pl" - finalizując zamówienie zostaniesz automatycznie przekierowany do panelu płatności elektronicznych obsługiwanego przez odpowiedniego operatora płatności gwarantującego natychmiastową bezpieczną płatność. Tam wybierzesz także popularną formę płatności Blik.

Jeżeli została wybrana forma "Wpłata na konto" - zostaną wyświetlone dane do dokonania płatności. Ta forma jest polecana szczególnie osobom posiadającym konto bankowe z obsługą online. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji i wysyłki w momencie zaksięgowania płatności na koncie.

Osoby wykonujące przelew z innego banku mogą - w celu przyspieszenia realizacji zamówienia - przesłać potwierdzenie przelewu na nasz adres e-mail: biuro@jakatorebka.pl. W innym wypadku realizacja zamówienia rozpocznie się dopiero w momencie zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym.

Jeżeli została wybrana forma "Pobranie" - płatność zostanie dokonana u kuriera bądź w paczkomacie, w momencie odbioru zamówionej przesyłki.

Zakupy na raty możliwe są przy zamówieniach powyżej 300 zł. Wówczas wybierając opcję "Przelewy24.pl" możemy także wykorzystać tą formę płatności.

Zobacz jak przebiega wygodna i bezpieczna płatność online na JakaTorebka.pl z Przelewy24.pl. 

---------------------------------------------

Jak kupować  - www.jakatorebka.pl

   

Proces płatności, jeśli wybierzesz zakup na raty z Przelewy24.pl: 

Obsługiwane kanały i banki:

obsługiwane kanały i banki - jakatorebka.pl

Wszystkie dostępne sposoby płatności opisane są w zakładce "Sposoby płatności"

 

Naszym klientom polecamy zamówienie z rejestracją, które nie trwa dłużej, a umożliwia dodatkowo zarejestrowanym klientom sklepu otrzymanie szeregu korzyści, o których będą informowani poprzez wiadomości e-mail (po zapisaniu się do newslettera). Przy czym gwarantujemy, że nie będziemy zasypywali Was lawiną informacji. Zarejestrowani klienci mają możliwość wglądu w historię swoich zakupów, uzyskania stałych indywidualnych rabatów itp.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl