Formy i koszty dostawy

Skórzane-torebki-włoskie-JakaTorebka-pl

Formy i koszty dostawy na JakaTorebka.pl

Koszty dostawy zamówionych produktów każdorazowo są przedstawione i doliczane podczas procesu zakupów.

Mając na uwadze zadowolenie Naszych Klientów wprowadziliśmy zasadę DARMOWEJ PRZESYŁKI dla zamówień, których suma przekracza 300 zł brutto.

Natomiast do zamówieńponiżej kwoty darmowej dostawy doliczane są koszty przesyłki uzależnione od wybranej formy przesyłki i możliwości wysyłki udostępnionych dla konkretnego produktu. 

Każdorazowo koszty przesyłek są wyraźnie podane podczas procesu zamówienia.

Dokładamy wszelkich starań, by koszty przesyłek były jak najniższe. Zazwyczaj udostępniamy również więcej niż jeden rodzaj przesyłki, by jej odbiór był jak najwygodniejszy, dostosowany do możliwości zamawiającego. Dlatego dla większości zamówień już teraz dostępne są zarówno przesyłka kurierska jak i wygodny odbiór w paczkomacie. Zamówienia możesz opłacić w wygodny sposób z góry: przelewem na konto lub poprzez płatności elektroniczne DotPay. Dzięki tej formie skorzystasz z niższych cen przesyłek. 

Możesz również zapłacić za przesyłkę dopiero przy odbiorze przesyłki wybierając płatność za pobraniem. Wiżąe się to jednak z dodatkową dopłatą do kosztu przesyłki. 

Przesyłki są realizowane przez firmę kurierską InPost. W niesktórych przypadkach mogą to być także firmy DHL i DPD. Te firmy gwarantują szybką i skuteczną dostawę zamówienia. Co ważne dla Ciebie - 98% zamówień jest dostarczanych w przeciągu 24 godzin od wysłania.

Zamawiający, po złożeniu zamówienia, otrzymuje e-mail z potwierdzeniem zamówienia i następny z numerem przewozowym oraz adresem strony, na której może śledzić status przesyłki w firmie kurierskiej oraz termin dostarczenia zamówienia.

 Nasze przesyłki dostarczają:                

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl